Pristatome įmonėje gaminamus infiltracinius žiedus ir jų sistemas, kurie yra skirti paviršinio ir požeminio vandens natūraliam paskirstymui grunte.

Dėka infiltracinių žiedų ar jų sistemų yra ne tik tausojamas vanduo, bet ir ugdomas aplinkosauginis supratimas, koks yra svarbus šis gamtos išteklius mūsų gyvenime. Infiltraciniai žiedai ar jų sistemos, padeda ne tik projektuotojams lengviau projektuoti paviršinio ir požeminio vandens sistemas, bet ir spręsti vandens nuvedimo, paskirstymo uždavinius, sumažinti esamų lietaus kanalizacijų tinklų apkrovas, esant dideliems momentiniams šio vandens kiekiams. Tai padeda ženkliai sumažinti investicijų poreikį naujų lietaus ar požeminio vandens surinkimų sistemų statybai ar jų plėtrai.

Gamykloje yra gaminami infiltraciniai žiedai šių diametrų: 700 mm, 1000 mm, 1500 mm, 2000 mm, 3000 mm ir šių skirtingų aukščių: 600 mm, 900 mm, 1000 mm, 1200 mm. Žieduose gali būti suformuotas įvairus skylių skaičius nuo 30 iki 100 vnt., skylės diametras – 62 mm. Šiuos žiedus galima jungti vamzdžių pagalba į sistemas, o jas plėtoti pagal užsakovo poreikius. Infiltraciniai žiedai ar jų sistemos yra įrengiamos po žeme, o patys žiedai – užpildomi stambiu užpildu, apdengiami geotekstile, aplink žiedus supilamas laidus vandeniui gruntas, virš visos sistemos yra tiesiama geotekstilė, kad būtų galima atskirti šią sistemą nuo esamo grunto.

Tai gaminiai atitinkantys šiandienos poreikius ir sprendžiantys perteklinio vandens problemas vietoje, kur jis susidaro (grąžinamas atgal į žemę), o ne papildomai apkraunant jau esamas vandens surinkimo sistemas. Gamykla gali pagaminti ir individualius užsakymus, todėl siekdami įvertinti visus kliento poreikius, prašome susisiekti su mumis, jog galėtume pateikti geriausią Jums skirtą pasiūlymą!