Sparčiai tobulėjant technologijoms keičiasi ne tik visuomenė, bet ir jos poreikiai. Ir nors regėjimo negalią turintys žmonės stengiasi vis daugiau integruotis į visuomenę vaikščiodami tiek į renginius, tiek į kitas viešosios paskirties įstaigas, tačiau egzistuojanti  nepritaikyta fizinė aplinka pastariesiems prailgina ne tik kelionės laiką, sukelia papildomų sunkumų, bet ir yra ne mažiau pavojinga.

autobusu stoteles plokstes

Tuo tarpu kūrybiška, kritiškai mąstanti bei darbe naudojanti šiuolaikinius mokslo ir technikos pasiekimus, įmonė UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“, siekdama integruoti akluosius ir silpnaregius keliaujant visuomeniniu transportu, pristato neįgaliesiems pritaikytas plokštes autobusų stotelėms. Įmonė įgyvendinanti naują idėją, siekia padėti žmonėms su regėjimo negalia ne tik sėkmingai integruotis į visuomenę, bet ir užtikrinti kasdienį keliavimo saugumą.

Plokštės – skirtos įrengti autobusų sustojimo ir keleivių įlaipinimo stoteles. Šio gaminio privalumas tai, jog plokštės yra nudažytos ne tik išsiskiriančia, itin kontrastinga geltona spalva, kuri padeda žmonėms su silpnu regėjimu greičiau orientuotis aplinkoje, bet ir suformuotais specialiais iškilimais, padedančiais neįgaliesiems lengviau suprasti kur yra visuomeninio transporto stotelės vedimo, įspėjamosios zonos. Gaminio  išmatavimai – 80x1000x2000. Vedimo ir įspėjamųjų juostų plotis – 600 mm. Į plokštes integruota vedimo ir  įspėjamoji zona atitinka šiuolaikinius neįgaliųjų poreikius, todėl šis inovatyvus sprendimas, sąlygoja ne tik estetinius visuomeninio transporto aikštelių sprendinius, bet ir suteikia užsakovams, projektuotojams kūrybos laisvę. Galiausiai pagrindinis šio gaminio privalumas – greitas ir paprastas montavimas statybų aikštelėse.

Autobusų stotelės plokštė